קצת עלינו

אוכל

ממש..אבל ממש כדאי לאן לבדוק את המקומות החמים של תל אביב

שתייה

מצא את מקומות הבילוי והשתייה שהכי מתאימים לך

זמן

חסוך זמן יקר ומצא את המקום המושלם בשבילך בעיר

קהילה

בעולם המודרני שבו קהילת משתמשי האינטרנט פעילה ודינמית מובטח לכל בית עסק חוות דעת שיעזרו לנו
להחליט על המקום האידיאלי לבילוי בתל אביב

יציאה לתל אביב היא תמיד חוויה, העיר הזאת מכילה את כל הטוב של ישראל, מקומות בטופ העליון של האוכל שהוקמו בהשקעה אדירה יחד עם מקומות עממיים משפחתיים שקיימים עשרות שנים, בארים שמושכים צעירים עם אווירה לא מחייבת וממול מקום שמציע משקאות וקוקטיילים יקרים ביותר, זאת תל אביב, מכילה את כל האפשרויות, מיינסטרים וקצוות, הכל מתערבב בסדר מופתי.

כולנו היינו במצב של קריאת ביקורת מסעדה שבעקבותיה הלכנו לבדוק את המקום והתאכזבנו קשות, זה יכול להיות המזון, השירות, מוזיקה רועשת, צפיפות ועוד אלף ואחד דברים שיכולים להשפיע על החוויה הכוללת. המסקנה שאנו הגענו אליה היא שקשה להתבסס רק על מבקרים של אתרים שלפעמים מונעים מאינטרסים או מביקורות גולשים, שהרי הביקורת היא סובייקטיבית ולא תמיד משקפת את איכות המקום, לשני סועדים שאוכלים באותו הרגע במסעדה בתל אביב יכולות להיות חוויות הפוכות לגמרי.

באתר זה ננסה להציג את בתי העסק כמו שהם, סוג של תעודת זהות ללא עמדה כזאת או אחרת, אנו נותנים לקוראים את כל המידע והתמונות מהמקום על מנת שהתמונה הכוללת תהיה שלמה ככל האפשר. על מנת להקל את חווית החיפוש, יש לאתר יכולת מיקוד שלרוב אין במקומות אחרים, ולכן ישנה אפשרות למצוא בדיוק רב את בית העסק המושלם לכל אירוע.

בין אם זה דוכן אוכל רחוב באחד מהשווקים או מסעדת גורמה, אנו נספק לכם את כל הפרטים על מנת שלא ייווצר פער בין הציפיות לבין המקום בפועל. אנו מעודדים את המשתמשים באתר להיות אקטיביים ולרשום את חוויותיהם מבית העסק מתוך הבנה שקהילה של אנשים יכולה לתרום ערך מוסף של מידע שאי אפשר ללמוד מהפרטים היבשים.

גלישה נעימה וספרו לנו איך היה!

.